Salı, Nisan 08, 2008

Mardin'den bir kare..

Merhaba canlarım size güzel bir Mardin resmiyle geldim..Burası eski Mardin'den bir kare..Ben yeni Mardin'de yaşıyorum yani yenişehir'de..Aramızda bir tepe var o rampayı çıkıyorsunuz eski Mardin'e gitmek için..Hele tepeye durduğunuz zaman çok güzel bir manzarası var..
Bakın eski Mardin'e nasılda yapılanmış zamanında dikkat ettiyseniz hep sıra sıra evler arasında daracık yolları var..Ve hiçbir ev diğerinin güneşini engellemiyor..
Diğer pcde kayıtlı güzel fotolar çekmiştim laptop bozulunca hepside silindi..Ama daha burdayım size Mardin'in gezilip görülecek yerlerini fotolayacağım inşaAllah..Yaz geliyor gezme zamanı yani:)))
Hadi kalın sağlıcaklaa:))

not:) resim net'ten alıntıdır....

6 yorum:

antepası dedi ki...

Mardin'i ailecek çok merak etmişizdir ama bir türlü kısmet olmadı gitmek.TV'den gördüğümüz kadarıyla çok güzel.Bu sırada sabahtan beri pc başında blogla uğraş uğraş beynim sulandı.Kendi blogumdan kendi tariflerimi,emeğimi çalıyorum.Varmı böyle bir şey.

defneylebirlikte dedi ki...

canım resim harika.ne güzel etmişsin.devamını merakla bekleyeceğim.hoşçakal..

disal dedi ki...

gerçekten bende hayranım bu görüntüye...birkaç yerde daha görmüştüm...

çok güzel görünüyor.....

helede oraları gezmeyi çok istiyorum...

öpüyorum canım seni...

melisa dedi ki...

canısı sen en son boluda değilmiydin canımya inşallah mardindede çok mutlu olursun
sevgilerimle

NİLÜFER dedi ki...

Türkiyemin her yeri çok güzel inşallah gezmeye geliriz Mardin'e sen gez resimleri yayınla da biz de gelip gezmiş gibi olalım.
Sobeye yorumunu okudum çok güldüm canım ya:))) Bu erkeklerin işi belli olmaz bir kızarlar bir küserler sen he de gitsin bacım:)))

fatosun mutfagından... dedi ki...

çok güzelmiş gerçekten..gidip görmek isterim..

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...